Ogrodzenia panelowe wykonane są ze skręconych konstrukcji o idealnej harmonii prętów nośnych i pionowych. W przeciwieństwie do innych rodzajów systemów zabezpieczeń, ogrodzenia panelowe są trwałe i łatwe w montażu. W zależności od obszaru zastosowania, pomiędzy panelami umieszcza się betonowe słupy lub profile, które podtrzymują ciężar całej konstrukcji. Kołki służą do mocowania paneli do betonowej podłogi. Często są one stosowane w połączeniu z plastikowymi słupkami ogrodzeniowymi.

Mniejszy koszt

Być może zastanawiasz się nad kosztem tańszych ogrodzeń panelowych. Dobrą wiadomością jest to, że są one bardzo tanie w porównaniu do innych materiałów ogrodzeniowych. Na przykład, paleta drewniana może być używana jako panel ogrodzeniowy. Palety są zwykle uratowane z placów budowy lub firm. Palety drewniane można przymocować do ogrodzenia za pomocą wytrzymałych gwoździ lub śrub. Możesz również rozważyć zainstalowanie tradycyjnych słupków ogrodzeniowych. Mniej kosztowną alternatywą dla drewna jest bambus.
Panel z czerwonego cedru o wymiarach sześć stóp na osiem stóp można kupić za 144 dolary, natomiast sto stóp ogrodzenia kosztowałoby około 2700 dolarów. Można jednak znaleźć panel ogrodzeniowy za zaledwie 75 centów, jeśli się rozejrzeć. Ponadto, można również znaleźć panel ogrodzenia z powłoką proszkową za jedyne 75 dolarów. W przeciwieństwie do malowanych paneli drewnianych, powłoka proszkowa nie będzie chip lub rdzy i powinien trwać przez 20 lat lub więcej. Salvaged ogrodzenia jest również tania i piękna alternatywa.
Inną alternatywą jest panel z blachy falistej. Są one używane głównie do pokryć dachowych na starych budynkach i są łatwo dostępne na złomowiskach. Po zainstalowaniu, są one łatwe do czyszczenia i nie wymagają wiele konserwacji. Jednak ich koszt może być nieco wyższy niż ogrodzenia z tworzywa sztucznego. Dla tej samej ilości materiału, 20-stopowe ogrodzenie panelowe może kosztować od 3.920 do 8.000 dolarów, w zależności od jego złożoności.
Inną tańszą opcją jest bielone drewno. Białoplastyczne ogrodzenie może kosztować od 3 do 7 dolarów za stopę liniową. Jego zalety przeważają nad jego wadami, jednak. Wadą jest to, że zacznie się rozkładać w około 10 lat, co czyni go nieatrakcyjnym i datowane. Również, whiteplastic ogrodzenia w końcu włączyć szary. Powinieneś wybrać swój materiał mądrze. Chcesz mieć pewność, że Twoje ogrodzenie jest trwałe, ale nie za drogie.

Łatwy montaż

Instalacja ogrodzeń panelowych jest stosunkowo prostym procesem, ale musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kroków, aby zapewnić, że ogrodzenie jest bezpieczne. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Należy zacząć od umieszczenia czterech przez cztery-calowe słupki ogrodzeniowe w odległości co najmniej 18 cali od siebie i co najmniej dwie stopy od siebie. Należy również umieścić beton wokół słupków i zagęścić żwir. Po zainstalowaniu słupków, wyrównać je i czekać 24 godziny przed dodaniem paneli ogrodzeniowych. Upewnij się, że linia środkowa każdego panelu jest co najmniej sześć stóp od środka słupka i jedna stopa od zewnętrznej krawędzi następnego.
Jeśli używasz całych sekcji ogrodzeń, możesz po prostu poprowadzić między nimi linię sznurka. Następnie wbijamy paliki na obu końcach. Następnie należy zawiązać sznurek wokół pierwszego i drugiego palika. To poprowadzi Cię, gdy będziesz umieszczać słupki w odpowiednich miejscach. Należy pamiętać, aby zostawić wystarczająco dużo miejsca na panele. Na koniec upewnij się, że „dobra” strona ogrodzenia panelowego jest skierowana z dala od słupów.
Łatwe w montażu ogrodzenia panelowe wymagają minimalnego planowania. Ogólnie rzecz biorąc, najtrudniejszą częścią jest wykopanie słupków. Gdy już to zrobisz, zainstaluj panele. Pamiętaj, aby sprawdzić poziom każdego panelu za pomocą poziomu stolarskiego i postępuj zgodnie z instrukcjami. Na koniec sprawdź, czy nie ma śliwek. Podczas instalacji ogrodzenia panelowego, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami i mierzysz każdy panel indywidualnie. W ten sposób twoje ogrodzenie będzie równe.
Łatwe w instalacji ogrodzenia panelowe są świetną opcją dla właścicieli domów z minimalnym doświadczeniem w budowie. Po podjęciu decyzji o rodzaju ogrodzenia panelowego do zainstalowania, następnym krokiem jest decyzja, gdzie go zainstalować. Określ wysokość i szerokość swojego ogrodzenia przed rozpoczęciem instalacji. Pamiętaj, aby zmierzyć dla linii wzroku przed rozpoczęciem pracy. Możesz również użyć paneli ogrodzeniowych jako pokrycia dla słupów. Możesz wybrać wysokość i szerokość, której potrzebujesz, aby chronić swoją własność przed widokiem.

Ekonomiczny

Ogrodzenia panelowe mogą być zbudowane z różnych materiałów. Sklejka i solidne „używane” drewno to obie niedrogie opcje, które mogą chronić przed gniciem i szkodnikami. Ponadto, drewno i panele z włókna szklanego mogą być używane razem dla celów prywatności i wiatrochronu, i nadal mogą pozwolić na przejście światła. W zależności od stylu ogrodzenia panelowego, który wybierzesz, mała brama może oddzielić dwa ogrodzenia. Istnieje wielu producentów materiałów ogrodzeniowych.
Jeśli szukasz do zainstalowania ogrodzenia, ale obawiasz się o koszt, można zdecydować się na panele winylowe. Zazwyczaj kosztują one około 20 do 25 dolarów za stopę, a są trwałe i lekkie. Są one również łatwe do zainstalowania, choć nie są one wielkie dla bezpieczeństwa. Próby cięcia przez te panele będą bezowocne, jeśli ogrodzenie nie jest wystarczająco solidne. Wielu właścicieli domów uważa również, że plastikowe ogrodzenia są nieatrakcyjne – chociaż niektóre z tych produktów naśladują drewno, większość wygląda jak plastik.
Oprócz oszczędnych paneli, panele z drutu tkanego są również dobrym wyborem dla prywatności. W przeciwieństwie do drewna, panele z drutu tkanego mają zmienną siatkę, więc można stworzyć różne wysokości ogrodzenia dla różnych obszarów. Można również wybrać pomiędzy ogrodzeniem prywatności i utrzymaniem małych zwierząt. Chociaż ogrodzenie z plastiku tkanego ma tendencję do bycia droższym, jest to najbardziej skuteczna opcja, jeśli chcesz powstrzymać zwierzęta hodowlane. Nie powoduje również zagrożenia dla zdrowia ludzi i zwierząt hodowlanych.
Koszt pracy może się różnić tak samo jak koszty materiałów. Kwota zapłacona za pracę może się znacznie różnić w zależności od poziomu umiejętności wykonawcy. Dodatkowe koszty obejmują pozwolenia, które mogą kosztować od 20 do 60 dolarów. Wiele projektów ogrodzeń wymaga zezwoleń od władz lokalnych. Na szczęście, można złożyć na te samodzielnie. Nie ma powodu, aby wydawać dodatkowe pieniądze na panele ogrodzeniowe, jeśli nie musisz. Po prostu upewnij się, że masz niezbędne pozwolenia przed ich zainstalowaniem.

Zapewnienie prywatności

Podczas instalacji paneli ogrodzeniowych prywatności, trzeba będzie rozważyć, gdzie masz zamiar umieścić je i co masz zamiar pokryć je z. Możesz poprosić o pomoc profesjonalistę, jeśli nie jesteś pewien tego procesu. Rozważ także poziom prywatności, który chcesz osiągnąć – jeśli mieszkasz w zamkniętej społeczności, możesz nie chcieć wysokiego, szerokiego panelu. I oczywiście, trzeba będzie również rozważyć, jaki rodzaj postów do wykorzystania. plastikowe ogrodzenia zapewniają prywatność w klasyczny sposób, podczas gdy plastikowe ogrodzenia są łatwe w utrzymaniu.
Ogrodzenie panelowe jest zazwyczaj wyższe niż plastikowe ogrodzenie, więc może nie zapewniać pełnej prywatności, ale zapewnia pewien stopień prywatności. Jednak może to być poważny problem, jeśli utrudnia przepływ powietrza, co może zwiększyć poziom wilgotności i prowadzić do większej liczby chorób. W niektórych obszarach, wyższe ogrodzenia są niezbędne dla widoczności. Evolver Fence Panel Kit to świetna opcja, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zainstalować plastikowe ogrodzenie, w tym panele, zestawy szyn i ośmiokątne słupki liniowe.
Ogrodzenia panelowe zapewniają prywatność, ale mogą być również trudne do zainstalowania. Pomimo łatwości instalacji, są one często nieporęczne, a jeśli masz nieregularnie skonstruowane podwórko, poszczególne panele mogą być trudne do zainstalowania. Plastikowe ogrodzenie, na przykład, wymaga dokładnych pomiarów dla słupów. Jeśli masz niestandardowy stoczni, można zdecydować się na ogrodzenie panelowe. Utrzymuje on linie wzroku nawet i jest droższy niż plastikowe ogrodzenie.
Inną opcją jest drzewo arborvitae. Ten wiecznie zielony krzew jest uważany za roślinę ogrodzeniową i może być sadzony wzdłuż krawędzi przestrzeni zewnętrznej. Drzewa arborvitae tolerują szeroki zakres warunków glebowych i są niezwykle odporne. Mogą mieć rozmiary od karłowatych do ogromnych. Oprócz zapewniania prywatności, drzewa arborvitae mają niewielkie wymagania pielęgnacyjne. Są więc doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą mieć ogrodzenie prywatne, które nie blokuje przepływu powietrza.

Możliwość dostosowania

Wielu właścicieli domów pyta: „Jaka jest różnica między panelami na zamówienie a ogrodzeniami panelowymi?”. Odpowiedź zależy od Twoich potrzeb i osobistego gustu. Ogrodzenia panelowe są montowane z prefabrykowanych paneli; niestandardowe ogrodzenie jest zaprojektowane i zbudowane pikieta po pikiecie. Możesz wybrać między drewnianym lub plastikowym panelem ogrodzeniowym, lub kombinacją obu. Oto czym się różnią:
Panele ogrodzeniowe z tworzywa sztucznego są dostępne z różną wysokością. Możesz zamówić panele z jedną stroną, która jest pięć stóp wyższa niż druga. Aby uczynić panele wyższymi, można dodać dodatkowe poziome sztachety. Można również zamówić panel ogrodzeniowy z dodatkowymi szynami w dowolnym przyroście, nawet ułamki cala. Jeśli jednak chcesz, aby Twój płot był wyższy, będziesz potrzebował dłuższych słupków. Ale, nie martw się – istnieją sposoby, aby dostosować wysokość bez poświęcania integralności strukturalnej.
Wysokość plastikowych paneli ogrodzeniowych zależy od klasy. Standardowa szerokość plastikowych paneli ogrodzeniowych wynosi sześć stóp, podczas gdy maksymalna wysokość wynosi osiem stóp dla ogrodzeń klasy handlowej. Możesz zamówić niestandardowe bramy aluminiowe o dowolnej szerokości, a cena jest obliczana na podstawie ceny za stopę. Jeśli potrzebujesz większej bramy, możesz również zamówić styl podwójnej bramy. Styl bramy z dwoma bramami może być tak wysoki, jak siedem stóp.
Jeśli chodzi o koszty, plastikowe ogrodzenia są doskonałym wyborem. plastikowe ogrodzenia są używane od wieków i są stosunkowo tanie i łatwe w utrzymaniu. plastikowe panele ogrodzeniowe są również łatwe w instalacji. Jeśli szukasz atrakcyjnego, niedrogiego sposobu na oznaczenie granicy, rozważ użycie paneli ogrodzeniowych do sztachety pokładu. plastikowe panele ogrodzeniowe oferują stabilność strukturalną, jak również piękno. Tak więc, wybierz swój ulubiony i uczynić swoje podwórko wygląda świetnie.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]