W tym artykule przyjrzymy się niektórym z różnych wzorów ogrodzeń z tworzywa sztucznego. Obejmuje to wzory z teksturą bloków dzielonych AFTEC. I będziemy patrzeć na tradycyjne ogrodzenie z tworzywa sztucznego, jak również. Mamy nadzieję, że znajdziesz styl, który Ci się podoba! Oto kilka z najlepszych wyborów:

System ogrodzeń AB

Istnieje wiele zalet systemu AB Fence dla projektów ogrodzeń z tworzyw sztucznych. System wykorzystuje żelbetowe stopy fundamentowe, które są zaprojektowane tak, aby wytrzymać zarówno siły poprzeczne jak i pionowe. Typowa stopa AB Fence to betonowa stopa palowa o średnicy 600 mm z pionowym stalowym zbrojeniem. Średnica i głębokość każdego otworu na pal zależy od parametrów specyficznych dla danego miejsca. Średnica i głębokość stóp palowych może być zwiększona poprzez zwiększenie głębokości bloku betonowego.
Kolejną zaletą systemu ogrodzeniowego AB jest jego wszechstronność. Oferuje on wiele konfiguracji i może być używany zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Panele są dostępne w różnych kolorach i fakturach, więc możesz osiągnąć dowolny wygląd, który chcesz dla swojego plastikowego ogrodzenia. Wzorowany panel ogrodzeniowy AB Ashlar Blend jest szczególnie atrakcyjny i uzupełnia każdy schemat kolorów. System ogrodzeniowy jest również dostarczany z kompleksową instrukcją instalacji i grafiką, która poprowadzi Cię przez proces krok po kroku.
Stopa fundamentowa służy do utrzymania ściany wspornikowej w miejscu oraz do przeciwstawienia się jej przewróceniu w wyniku działania obciążeń bocznych. Kołki przenoszą naprężenia na ścianę i powinny być równe szerokości zbrojenia pionowego ogrodzenia. Długość zakładki prętów zbrojeniowych zależy od procedury projektowej i zastosowanego detalu. Dla prętów zbrojeniowych M#13 i nr 4 długość zakładki wynosi 15 cali (381 mm).

Konstrukcje teksturowane z bloków łupanych firmy AFTEC

Jeśli szukasz atrakcyjnej linii granicznej lub dekoracyjnej granicy wokół posesji, prefabrykowane ogrodzenia plastikowe AFTEC mają to, czego potrzebujesz. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Te uniwersalne, trwałe ogrodzenia wykonywane są z betonu, kamienia naturalnego, cegły oraz materiałów własnych. Każdy element jest odlewany w formie, teksturowany i w razie potrzeby kolorowany. Projekty prefabrykowanych ogrodzeń AFTEC są idealne dla właścicieli domów, firm i lokalnych zarządów osiedli.
W przeciwieństwie do tradycyjnych ogrodzeń blokowych, które są budowane z pojedynczych bloków ustawionych na ciągłej stopie fundamentowej, teksturowane ogrodzenia z bloków łupanych AFTEC mają uproszczoną konstrukcję, która skraca czas i koszty instalacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych ogrodzeń blokowych, nie ulegają one osłabieniu na skutek ruchów ziemi. W odróżnieniu od konwencjonalnych ogrodzeń blokowych, teksturowane ogrodzenia blokowe AFTEC wykonane są z prefabrykowanych paneli, które obejmują przestrzeń pomiędzy stopami poszczególnych bloków.
Plastikowe ściany ogrodzeniowe StoneTree firmy AFTEC charakteryzują się wysoce zdefiniowaną, uformowaną teksturą. Tworzą one estetyczne ogrodzenie pod każdym kątem. Te prefabrykowane plastikowe mury ogrodzeniowe posiadają teksturę ashlaru, ułożonego kamienia, bloku łupanego i kamienia koralowego. A ponieważ są one wykonane z betonu, są one ekonomiczne i stabilne. Te ściany ogrodzenia są również bardzo konfigurowalny, co pozwala na włączenie logo lub inny szczegół architektoniczny, aby je naprawdę wyjątkowe.

Tradycyjne ogrodzenia plastikowe

Wygląd tradycyjnych plastikowych ogrodzeń może być przestarzały, ale dzisiejsze zaawansowane technologicznie rozwiązania ogrodzeniowe mogą naśladować wygląd prawdziwego kamienia bez kosztów i konserwacji. SimTek jest wykonany z mieszanki przetworzonego i nowego plastiku polietylenowego, wzmocnionego galwanizowaną stalą. Nie wymaga malowania i jest bardzo odporny na blaknięcie i pękanie. Niskie koszty utrzymania zapobiegają również erozji spowodowanej wzrostem roślin. Materiał ten jest również przyjazny dla środowiska, ponieważ wydobycie kamienia wymaga użycia ciężkich maszyn i powoduje duży ślad węglowy.
Istnieją dwa główne rodzaje kamienia wykorzystywane do budowy ogrodzeń. Jeden to kamień naturalny, który jest wydobywany z ziemi. Drugi to kamień wykonany przez człowieka, który ma różne nazwy, ale nie ma naturalnego źródła. Kamień wykonany przez człowieka jest produkowany przy użyciu różnych substancji chemicznych i jest używany w ogrodzeniach mieszkalnych. Niezależnie od tego, który wybierzesz, będziesz musiał upewnić się, że fundament i stopa nowego plastikowego ogrodzenia jest bezpieczna. Będziesz także potrzebował poziomu i opcjonalnych kolumn kamiennych, aby upewnić się, że ostateczna wysokość plastikowego ogrodzenia jest pionowa.
Kolejną zaletą ogrodzeń z tworzywa sztucznego jest to, że wymagają minimalnej konserwacji. Po zainstalowaniu, będą one trwać przez kilka dziesięcioleci, bez malowania lub uszczelniania. plastikowe ogrodzenia są również bardzo trwałe i mogą trwać ponad sto lat. W przeciwieństwie do drewna lub winylu, plastikowe ogrodzenia nie mogą być przenoszone lub zmieniane. Dlatego nie są one praktyczne dla osób, które nie mają wcześniejszego doświadczenia w budowaniu ogrodzeń plastikowych. Wymagają one również dużej ilości siły roboczej, co może być kosztowne.
Podczas gdy plastikowe ogrodzenia mogą być używane w tandemie, istnieje wiele innych materiałów, które dobrze współpracują z kamieniem. Jeśli masz plastikowe ogrodzenie, drewno może być pomalowane, aby je dopasować. plastikowe ogrodzenia to świetny sposób na rozbicie solidnej linii ogrodzenia. Możesz również sparować kamień z innym materiałem, takim jak cegła lub metal, aby stworzyć bardziej stylowy, unikalny wygląd. Dodanie plastikowego ogrodzenia do krajobrazu Twojej nieruchomości pomoże Ci wyróżnić się i dodać wartość do Twojej nieruchomości.
Budowa ogrodzenia z tworzywa sztucznego może być sztuką i nauką. Musisz starannie dopasować każdą warstwę kamienia, aby stworzyć piękne ogrodzenie. Ustawienie każdej warstwy kamiennej będzie również określać ogólny wygląd ogrodzenia. Niektóre plastikowe ogrodzenia przypominają nawet plastikowe ogrodzenia, więc pamiętaj, aby wybrać odpowiednią firmę. Najlepsze firmy ogrodzeniowe z Austin specjalizują się w budowaniu plastikowych ogrodzeń. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego materiału i fachową instalację, B.C. Fence to Twój najlepszy zakład!
Jeśli nie możesz sobie pozwolić na plastikowe ogrodzenie, spróbuj zamiast tego faux plastikowego ogrodzenia. Te ogrodzenia naśladują wygląd naturalnego kamienia, ale są bardziej przystępne i przyjazne dla środowiska. Kompozytowe drewno jest również doskonałym wyborem dla ogrodzenia. Te ogrodzenia wyglądają autentycznie, ale są wykonane z drewna kompozytowego. Możesz również uzyskać te materiały w opcjach szybkiego montażu, takich jak panele kamienne Lemone. Aby uzyskać bardziej współczesny styl, spróbuj użyć płyty marmurowej.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]