Wśród wielu różnych typów plastikowych projektów ogrodzeń, drewno ma kilka zalet w porównaniu z innymi materiałami. Oprócz tego, że jest bardzo trwałe, drewno może być również malowane, barwione lub traktowane, aby wyglądać jak najlepiej. Inną zaletą drewna jest to, że masz więcej kontroli nad wyglądem swojego ogrodzenia. Różne rodzaje drewna mają różne cechy związane z trwałością, wyglądem i pomocą w gniciu. W tym artykule, będziemy badać niektóre z korzyści z plastikowych ogrodzeń. Jeśli szukasz nowego ogrodzenia dla swojego domu, rozważ te korzyści:

Tradycyjne ogrodzenia palisadowe

Jeśli szukasz tradycyjnego projektu ogrodzenia z pikiet, nie jesteś sam. Istnieje wiele innych rodzajów ogrodzeń pikotek do wyboru, w tym pojedyncze/solidne deski, 2/3 słupki szynowe, deska na desce i trelinka i szyna. W zależności od ogólnego planu projektu, te projekty mogą dodać charakter i wiejski / zachodni wygląd do swojej nieruchomości. Jednak zanim zdecydujesz się na konkretny styl, rozważ następujące czynniki:
Fazowane ogrodzenie z pikiet zaczyna się od słupka i kończy wysokimi zwieńczeniami słupków. Niezależnie od tego, czy ogrodzenie jest drewniane czy winylowe, fazowane pikiety mogą dodać unikalny wzór do Twojej posiadłości. Ogrodzenie to ma również kwadratowe deski i naprzemienne skosy, które ubierają podstawowe deski. Kwadratowe pikiety zapewniają bezpieczną grzędę dla ptaków, a zróżnicowane wysokości tworzą wyraźny wzór.
Możesz również dodać ozdobny styl do swojego ogrodzenia piknikowego, wybierając tradycyjny japoński projekt. Tradycyjne ogrodzenie w stylu japońskim zawiera bramę z Torii i wykazuje wyraźnie orientalny urok. Jasnoczerwony kolor dodaje drzewu i jego otoczeniu odrobinę spokoju. Istnieje wiele sposobów, aby ubrać swój płot piknikowy. Użyj nowych lub przetworzonych materiałów, aby dodać styl i piękno do tradycyjnego ogrodzenia.

Współczesne ogrodzenia kratowe

Jeśli chcesz odgrodzić swój ogród od ulicy bez poświęcania światła, ogrodzenie trelinkowe jest idealnym wyborem. Sztachety plastikowe do ogrodu Ogrodzenia Plastikowe Projekt jest również ekonomiczny, to świetny wybór dla tych, którzy mają pnącza magnolii. Ogrodzenie trelinkowe to opcja dwa w jednym, ponieważ niższa ściana nadaje ogrodowi charakter, jednocześnie pozwalając Ci przez nią widzieć. Budowa wyższego ogrodzenia byłaby kosztowna, a wyższy płot może czuć się instytucjonalny. Alternatywnie można użyć poziomych listew, aby uzyskać bardziej współczesny wygląd.
Ogrodzenia treliażowe można dodać do istniejących ogrodzeń ogrodowych, aby uzyskać dodatkowe liście i rośliny kwitnące. Są one również doskonałym sposobem na ubranie ścian i mieszkań. Te atrakcyjne projekty są również dostępne w modelach wolnostojących. Modele te mogą być wykonane z drewna lub powlekanego metalu i mogą być umieszczone zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ogrodzenia. Podczas gdy tradycyjne ogrodzenie jest wykonane z drewna, treliaże są dostępne w kilku różnych stylach, od kształtów piramid do łuków.
Współczesne projekty ogrodzeń trellis to świetny sposób na podzielenie podwórka. Jego swooping linie mogą echo tych w ogrodzie lub krajobrazu. Na przykład, jeśli umieścisz swój trellis w rogu, użyj zakrzywionej trellis drewna, aby określić obszar siedzenia. To nada Twojemu podwórku atmosferę spokoju. Podobnie, jeśli jesteś ogrodnikiem, możesz dodać do ogrodzenia trelinki i rośliny pnące, aby nadać swojemu podwórku osobliwy, intymny charakter.

Antyczne ogrodzenia z bali ciętych

Być może widziałeś lub słyszałeś o Antique Hewn Log Fences wcześniej, ale byłeś ciekawy ich pochodzenia i jak dostali swój charakterystyczny wygląd? Te rustykalne ogrodzenia były używane przez wieki do oddzielania pastwisk od pól uprawnych. Firma znana jako Kwaterski Bros. Wood Products Inc. jest znana z produkcji wyrobów z bali zabytkowych, takich jak ten rustykalny płot. Nazwa firmy zawiera jej misję: zachowanie historii przemysłu drzewnego.

Ogrodzenia poprzeczne

Jeśli chcesz zbudować plastikowe ogrodzenie dla swojego podwórka, powinieneś wiedzieć trochę o tym, jak zainstalować ogrodzenie ze słupków poprzecznych. W przeciwieństwie do innych projektów plastikowych ogrodzeń, ten nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani umiejętności. Wszystko czego potrzebujesz to kilka narzędzi, kilka śrub do drewna i sznurek. Po zakończeniu instalacji ogrodzenia, można zastosować wodoodporną plamę lub uszczelniacz. Drewno impregnowane ciśnieniowo zmniejszy gnicie i przedłuży żywotność słupków.
Aby zainstalować ogrodzenie z poprzecznymi słupkami, trzeba będzie wykopać dziurę dla każdego słupka. Możesz użyć łopaty, szpadla do wykopów, koparki lub dwuosobowej wiertarki z napędem, aby wykopać dziurę dla każdego słupka. Pamiętaj, aby wykopać otwór wystarczająco duży dla każdego słupka ogrodzenia. Po wykopaniu otworów, można dodać żwir do dna słupków, aby zapobiec ich zatopieniu.
Ten typ ogrodzenia jest również znany jako indywidualne ogrodzenie z pikiet. Różnią się one od prefabrykowanych paneli, ponieważ podstawowe części są proste i nieskomplikowane. Części ogrodzenia poprzecznego to słupek, podłużnice i pikiety. Możesz zdecydować się na budowę ogrodzenia o wysokości jednej lub więcej warstw w zależności od liczby paneli ogrodzeniowych, które masz i wielkości Twojego podwórka. Te typy plastikowych ogrodzeń są świetne dla prywatności lub graniczące z ogrodem lub podwórkiem.

Panele kratowe

Najczęstszym materiałem używanym do produkcji ogrodzeń plastikowych jest drewno. Drewno jest bardzo trwałym materiałem, który może być cięty na wiele różnych kształtów. Ten rodzaj materiału jest również niezwykle wszechstronny i może być barwiony lub malowany, aby dopasować się do każdego schematu kolorów. Dodatkowo, drewno jest pięknym materiałem do dekoracji, jeśli zdecydujesz się. Oto kilka sposobów na wykorzystanie paneli kratowych, aby zwiększyć swoje projekty plastikowych ogrodzeń. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj wykończenia wybrać, spróbuj barwienia lub malowania paneli kratowych.
Przed skonstruowaniem paneli kratowych, upewnij się, że zmierzysz obszar, na którym je zainstalujesz. Będziesz także chciał zmierzyć obwód obszaru, aby zapewnić, że otrzymasz odpowiednią ilość paneli kratowych i słupków drewnianych. Pomoże to uniknąć popełnienia jakichkolwiek błędów dotyczących wielkości paneli. Gdy masz już ten pomiar, możesz zacząć przygotowywać resztę swojego projektu plastikowego ogrodzenia.
Możesz również zdecydować się na użycie drewnianych paneli kratowych, jeśli chcesz mieć wysokie ogrodzenie o dużej prywatności. Panele kratowe wykonane z czerwonego cedru nadadzą Twojemu ogrodzeniu bardzo przewiewny i przestronny wygląd przy zachowaniu wysokiego stopnia prywatności. Są one zazwyczaj instalowane centralnie między słupkami i sztachetami, zapewniając piękno i otwarty wygląd. Jeśli budujesz nowe ogrodzenie, możesz wybrać styl panelu, który pasuje do istniejącego ogrodzenia.
Panele z czerwonego cedru
Istnieje wiele różnych wzorów, do których można użyć paneli z czerwonego cedru podczas budowy ogrodzenia z tworzywa sztucznego. Możesz zdecydować się na budowę ogrodzenia z wysoką górą, otwartym dnem lub mieszanką obu. Cedrowe panele kratowe są tradycyjnym wyborem dla wysokich ogrodzeń, zapewniając zarówno piękno, jak i prywatność. Ten typ ogrodzenia jest najbardziej popularny na dużych nieruchomościach, takich jak rancza. Możesz wybrać między dwoma i trzema stylami szyn, jak również szynę Pony.
Po wybraniu projektu, można przystąpić do nakładania bejcy. Podczas gdy czerwony cedr będzie naturalnie blaknąć z czasem, nie jest to koniecznie zła rzecz. Proces ten zmienia drewno w srebrzystą szarość, której aktywnie poszukuje wielu projektantów i architektów. Możesz również zabejcować drewno, jeśli wolisz czerwonawy kolor. Po nałożeniu bejcy należy odczekać 24 godziny przed koszeniem lub uprawą ogrodu. Całkowite wyschnięcie może potrwać do 72 godzin.
Możesz również wybrać Western red cedar, który rośnie w obfitości w całych zachodnich Stanach Zjednoczonych. Ten gatunek jest również łatwy do znalezienia i odnowienia, więc nie będziesz musiał zajmować się drogimi usługami tartacznymi. Jest to również wybór przyjazny dla środowiska, więc możesz mieć pewność, że nie zaszkodzi on Twojemu krajobrazowi. Wybór drewna czerwonego pomoże Ci również utrzymać ogrodzenie na bieżąco. Jeśli szukasz długotrwałego, atrakcyjnego projektu ogrodzenia, zachodni czerwony cedr jest doskonałym wyborem.
Ogrodzenia z palet
Jeśli szukasz taniego, ale stylowego ogrodzenia, możesz wybierać spośród różnych projektów plastikowych ogrodzeń. Ogrodzenia z palet są świetne, ponieważ są uniwersalne, mogą być barwione, aby dopasować się do wnętrza domu i są doskonałą opcją dla tych, którzy chcą mieć unikalne i spersonalizowane ogrodzenie. Możesz także dodać lub odjąć różne kolory, aby dopasować je do swojego gustu. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia ogrodzenia z palet.
Ogrodzenie z palet może być używane jako ogrodzenie prywatności lub brama. Możesz nawet uprawiać na nim rośliny. Jeśli masz kozy lub świnie, te zwierzęta mogą być bardzo trudne do ogrodzenia. Możesz jednak użyć ich jako poręcznych sadzarek i stworzyć pionowy ogród. W ten sposób możesz zachować bezpieczeństwo swoich zwierząt. Oprócz używania palet do ogrodzeń, możesz również użyć ich do stworzenia własnych pionowych sadzarek ogrodowych.
Główną zaletą ogrodzenia z palet jest jego opłacalność. Budowa ogrodzenia z palet nie jest trudnym zadaniem. Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać wystarczającą ilość palet do budowy ogrodzenia. Upewnij się, że masz odpowiednią ilość palet do wielkości obszaru, który chcesz ogrodzić. Pamiętaj również, aby mocno zabezpieczyć palety do podłoża. W ten sposób będziesz miał eleganckie i solidne ogrodzenie, które wytrzyma duży ruch.

Dane adresowe:

AKTE Ogrodzenia-Plastikowe.pl – sztachety plastikowe – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]